Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Last Boy ScoutRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 5.0
SullyRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
MotherRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0