Titles you rated
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0