Titles you rated
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Back to SeventeenRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Queen WooRated ★ 1.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.5
What's Up FoxRated ★ 4.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
DerailmentRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5