Titles you rated
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Odd ThomasRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
American BeautyRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
NonnasRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5