Movies
Ratings
132
Drawing CloserRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5