Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Prison PrincessRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0