Movies
Ratings
115
Iron Man 3Rated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
Crazy/BeautifulRated ★ 4.5
A Happy EventRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
PopulaireRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0