Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.0
Hachi-koRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0