Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 5.0