Titles you rated
Attila MarcelRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
ADA: My Mother the ArchitectRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Monk and the GunRated ★ 4.0
Matthew Bourne's Swan LakeRated ★ 2.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0