Series
Ratings
106- Mask GirlRated ★ 1.5
- Nanba MG5Rated ★ 4.5
- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 4.0
- Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 1.0
- Tengoku DaimakyoRated ★ 2.5
- Good Day for Gag MangaRated ★ 2.5
- The World is Still BeautifulRated ★ 3.5
- Mew Mew PowerRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 3.5
- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
- School 2017Rated ★ 3.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
- Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 3.0
- Hey Yo YorangRated ★ 2.5
- We Bare BearsRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 3.5
- 13 Reasons Why Season 4Rated ★ 1.5