Movies
Ratings
850
First ManRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
ThesisRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0