Series
Ratings
67
FingersmithRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
MaskRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5