Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
MaidRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 3.5