Titles you rated
The Great WallRated ★ 1.0
JokerRated ★ 4.0
Pororo, The Racing AdventureRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
The RosesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5