Series
Ratings
129- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 2.5
The Terminal ListRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
Oh Eun Young’s Report Marriage HellRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0