Movies
Ratings
88
The TerminatorRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0