Series
Ratings
103
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.5
Mackerel RunRated ★ 3.0
MidasRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Harvest VillaRated ★ 3.0
The Great Gye Choon-binRated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 3.5
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 4.5- Yeonu's SummerRated ★ 3.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
Ugly AlertRated ★ 2.5- Merry MaryRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 4.0