Movies
Ratings
1159
True LiesRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
The DoorRated ★ 4.0
The Last House on the LeftRated ★ 4.0
The FogRated ★ 3.0
FearDotComRated ★ 4.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 1.0
One Missed CallRated ★ 3.0- The RecordRated ★ 2.0
Death WaterRated ★ 2.0
The Evil TwinRated ★ 2.0
Ringu 0Rated ★ 1.0
SpiralRated ★ 1.0
HalloweenRated ★ 2.0
The MessengersRated ★ 1.0
ThreeRated ★ 2.0
Abraham Lincoln vs. ZombiesRated ★ 1.0
VoicesRated ★ 1.0
Ghost TrainRated ★ 1.0