Titles you rated
- Please Save My EarthRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 2.5
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.5
Shinjuku yasenbyouinRated ★ 3.0- GintamaRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.5
DearestRated ★ 0.5
First LoveRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 0.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.5