Titles you rated
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5