Movies
Ratings
191
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
A Dangerous WomanRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 1.0
MementoRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.5- HumintRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 5.0