Series
Ratings
11
My MisterRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5