Titles you rated
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Friends GamesRated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Please Love The Useless MeRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 5.0
Magical Girl SiteRated ★ 4.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Ranking of KingsRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 5.0
H2Rated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0