Series
Ratings
12
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0