Movies
Ratings
279
Lars and the Real GirlRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
Last Exit to BrooklynRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
The Last of the MohicansRated ★ 5.0
The X FilesRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0