Movies
Ratings
78
HerculesRated ★ 5.0
AntzRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Lars and the Real GirlRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 2.0