Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
White LilyRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Hellsing Ultimate VIRated ★ 4.0
Hellsing Ultimate IIRated ★ 4.0
Hellsing Ultimate IVRated ★ 4.0
Hellsing Ultimate VIIIRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
One Missed Call 2Rated ★ 4.0