Series
Ratings
48
Mr. SunshineRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 1.5
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
The Perfect InsiderRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
LastRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0