Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Don't Call It MysteryRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 2.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.0