Titles you rated
Friendly RivalryRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
Skam France Season 2Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0
StartupRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 5.0
Dash & LilyRated ★ 3.0
Meteor GardenRated ★ 1.5
AnnaRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0