Movies
Ratings
228
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The PactRated ★ 4.0
Taipei ExchangesRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
DamselRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
MadeleineRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.5