Titles you rated
TangledRated ★ 5.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 4.5
Dear Evan HansenRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5