Titles you rated
Hell's ParadiseRated ★ 2.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0
Blue BoxRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
WITCH WATCHRated ★ 3.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Maid Sama!Rated ★ 3.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
MashleRated ★ 2.5