Titles you rated
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
FallRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
April StoryRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Hitman 2Rated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5