Series
Ratings
80
Her Private LifeRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0