Titles you rated
PickpocketRated ★ 5.0
NotoriousRated ★ 5.0
The SacrificeRated ★ 4.5
Andrei RublevRated ★ 4.5
Close-UpRated ★ 5.0
La NotteRated ★ 5.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
Cries and WhispersRated ★ 5.0- GilsodomRated ★ 4.5
Why has Bodhi Dharma Left for the EastRated ★ 4.0
All the President's MenRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
DragnetRated ★ 2.0
BigRated ★ 3.5
The 'BurbsRated ★ 2.5
Turner & HoochRated ★ 2.5
The Bonfire of the VanitiesRated ★ 2.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 3.0