Titles you rated
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 5.0