Titles you rated
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5