Movies
Ratings
684
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
PrisonersRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 0.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 0.5
Black WidowRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0