Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Jackass 3DRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 4.5
xXxRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
JobsRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Jackass 3.5Rated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5