Titles you rated
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Chibi Devi! Season 1Rated ★ 3.5