Titles you rated
High KickRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5- Glass MaskRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 1.0
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 3.5- My Fair Princess IIIRated ★ 4.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0- 노래 오빠Rated ★ 2.5
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Tokyo DogsRated ★ 4.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 2.5
- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.0
- Bambino!Rated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5