Movies
Ratings
134
A Rainy Day in New YorkRated ★ 1.0
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0- Peach GirlRated ★ 2.0
Color Me TrueRated ★ 3.0
My Teacher, My LoveRated ★ 1.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 2.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0