Titles you rated
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 2.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 4.0
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Tales of the BizarreRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.0