Titles you rated
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5