Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Spice and Wolf IIRated ★ 3.0
Spice and WolfRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Black Clover Season 1Rated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5