Movies
Ratings
105- House of the SeasonsRated ★ 4.5
 VincentRated ★ 4.0 VincentRated ★ 4.0
 DeadpoolRated ★ 3.5 DeadpoolRated ★ 3.5
 HauntersRated ★ 2.5 HauntersRated ★ 2.5
 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
 BrokerRated ★ 2.5 BrokerRated ★ 2.5
 Rise of the GuardiansRated ★ 3.5 Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
 The Berlin FileRated ★ 3.0 The Berlin FileRated ★ 3.0
 Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0 Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
 In the Tall GrassRated ★ 2.5 In the Tall GrassRated ★ 2.5
 LucyRated ★ 3.5 LucyRated ★ 3.5
 A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0 A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
 InterstellarRated ★ 3.5 InterstellarRated ★ 3.5
 GravityRated ★ 3.5 GravityRated ★ 3.5
 Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5 Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
 Alice in WonderlandRated ★ 3.5 Alice in WonderlandRated ★ 3.5
 A Silent VoiceRated ★ 3.0 A Silent VoiceRated ★ 3.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
 CallRated ★ 3.0 CallRated ★ 3.0