Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Guilty CrownRated ★ 2.0
KatanagatariRated ★ 2.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
- KakeguruiRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Soul Eater Not!Rated ★ 1.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Hazbin HotelRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The BoondocksRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0