Series
Ratings
49
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0